LIIMITAVAD PLASTMASSIST MUDELLENNUKID – ARMASTATUD HOBI

LIIMITAVAD PLASTMASSIST MUDELLENNUKID – ARMASTATUD HOBI

Miks peaks täiskasvanud panema kokku plastmassist mudellennukeid? Meis kõigis on peidus see väike sisemine laps hoolimata vanusest. Üks aina populaarsust koguv armastatud hobi nii laste kui täiskasvanute hulgas on mudellennukite ja muude masinate kokkupanek. Eriti levinud on see põhiliselt ajaloohuviliste ja inseneride hulgas, kuid pakub põnevust kõigile, nii algajatele kui edasijõudnutele.

Ajaloohuviliste üks lemmikutest on propellerlennuk Revell Focke Wulf Ta 152 H.

Võta aeg maha ja lülita ennast korraks rutiinist täielikult välja
Mudellennukeid on väga mitmeid eri raskusastmetega, olenevalt sellest, kui suurt väljakutset otsid. Ennekõike, miks see hobi kogub üha enam populaarsust, on see, et see võimaldab Sul täielikult ennast välja lülitada argipäeva muredest ja kohustustest. Võta tund või paar iseendale ning esita endale põnev väljakutse! Mudellennukite kokkupanek sobib nii introvertidele, kellele meeldib omaette nokitseda, sest nokitsemist jagub hulganisti ja on ka ideaalne elavamatele inimestele. Põnevust ja lõõgastust pakub see tegevus igaühele. Hea viis lõõgastuda hetkeks eriti, kui töötad näiteks väga pingelisel või vastutusrikkal ametipostil või koged muul moel argielu pingeid. Samas hoiatame, et see tegevust on väga sõltuvust tekitav – heas mõttes siiski.

Meie klientide seas on väga populaarne Revell Horten Go-229 militaarlennuk.

Ajaloohuviliste paradiis
Ajaloohuvilised, eriti kellel on erihuvi I ja II maailmasõja lennukite vastu, hindavad liimitavate mudellennukite kokkupanekut väga kõrgelt. See on üks viis, kuidas ajas hetkeks tagasi rännata. On võimalik kokku panna täpseid koopiaid I ja II maailmasõjas kasutatavatest militaarlennukitest. Miks mitte nokitseda mõne ajalooliselt kuulsa hävituslennuki kallal või uurida lähemalt propellerlennukeid?

Samas pakume ka mitmekülgse valiku tsiviillennukeid, kes militaarsõidukitest ei ole huvitatud. Meie e-poes leidub sobiv mudellennuk igale maitsele.
Palju põnevust pakub ka mootoriga Revell purilennuk LS-8t.

Vaata e-poest kogu meie valikut erinevatest liimitavatest mudellennukitest!


Sa lisasid just toote ostukorvi:

Liitu uudiskirjaga ja saa 4% allahindlust oma esimeselt ostult!

Kui liitud meie uudiskirjaga saad koheselt 4% allahindlust oma esimeselt ostult!